Adaptacja projektów

Projekty wykonane w technologii murowanej, z powodzeniem adaptujemy do technologii szkieletowej. Uwzględniamy niezbędne zmiany, by były zgodne z obowiązującymi wymaganiami, ale i oczekiwaniami klientów. Wdrażamy indywidualne rozwiązania, by zapewnić to, o czym marzą użytkownicy przyszłych domów szkieletowych, a czego nie jest w stanie zaoferować konkurencja.

Niemożliwe nie istnieje

Do rąk klientów oddajemy to, czego sobie zażyczą.

Dotychczas wmawiano Wam, że zaadaptowanie projektu domu murowanego do technologii szkieletowej jest niemożliwe albo zbyt drogie? Czujemy się zatem zobowiązani poinformować Was, że takie realizacje to dla nas chleb powszedni.

Dokonujemy adaptacji projektów domów w technologii murowanej do technologii szkieletowej, w taki sposób, aby zminimalizować koszty wprowadzanych zmian. Uwzględniamy wszystkie wymagane modyfikacje, nie pozostajemy obojętni na najdrobniejsze detale, bo przecież to one mogą zadecydować o efekcie końcowym. Robimy wszystko, co w naszej mocy, korzystamy z dostępnych możliwości i umiejętności, byście nie musieli zamawiać nowego projektu, a jedynie zmierzyli się z jego modyfikacją wedle potrzeb.

Nie musimy się chwalić, by uwierzyć we własne możliwości i technologię szkieletową. Chcemy Wam jednak pokazać, jak realnie prezentują się dotychczasowe realizacje. Wiemy, że fotografia nie odda uroku stworzonych domów, ale mamy również świadomość, że potrzebujecie poruszyć swoją wyobraźnię, by myślami zawędrować do Waszych przyszłych domów. Przypatrzcie się z bliska obiektom, które już żyją pełnią życia. Przekonajcie się, że technologia szkieletowa wizualnie jest na równie wysokim poziomie, co tradycyjne budownictwo, ale przynosi o wiele więcej korzyści.