Dom od podstaw, szybciej niż myślisz

Od projektu do realizacji

Prace

mokre i suche

Przygotowany projekt, dobrane materiały, zaplanowana aranżacja. Teoria jest za nami, czas na działania realne. Zaczynamy od prac mokrych, czyli stworzenia fundamentu. Gdy ten jest gotowy, przychodzi czas na kolejne etapy, lecz już tylko z gatunku prac suchych. Co to oznacza? Że dom ten powstaje szybciej, niż można by przypuszczać!

Prezentowany projekt ma w sobie wszystko to, czego wymagają jego użytkownicy. Łączy najlepsze cechy domu szkieletowego, ale i konstrukcji murowanej. Gotowe elementy ustawiane w ściśle wyznaczonych miejscach, wzmacniane, łączone, aby uzyskać stabilny i trwały szkielet. Poszczególne elementy zostały przygotowane w sposób uwzględniający zaplanowaną aranżację. Użytkownicy zyskali na obiekcie mieszkalnym, który posłuży im przez długie lata, mimo intensywnej eksploatacji, każdego roku ciesząc zachowaniem pożądanych parametrów, w tym termoizolacyjności i akustyczności.

Do zbudowania tego domu posłużyły najlepsze materiały, właściwie przygotowane, a za montaż poszczególnych elementów, wykonanie wszystkich instalacji i wdrożenie wybranych technologii, odpowiada ekipa specjalistów. Tych, dla których budownictwo nie tylko szkieletowe, nie ma żadnych tajemnic.