Domy szkieletowe

Co z tego jest prawdą, a co się z nią mija?

Mity i fakty

przyglądajmy się faktom, a mity obalajmy. Tylko tą drogą możemy się przekonać, że technologia budowy domów szkieletowych, jest warta zachodu.

Faktycznie, gdy w latach 90. na rynku krajowym pojawiło się multum firm oferujących domy szkieletowe, ich prace były dalekie od oczekiwań odbiorców. Wpływał jednak na to fakt niestarannych wykonań, braku dostępu do wysokiej jakości materiałów oraz, po prostu zbyt małej wiedzy w tym temacie. Obecnie stawiane domy szkieletowe nie bez powodu zyskują uznanie coraz szerszego grona klientów.

Wątpliwości budzi do tej pory brak specjalistów w wielu dziedzinach. Podobnie jest, gdy w planach klient ma budowę domu szkieletowego. Tu znów rozmijamy się z prawdą na temat tego, że fachowców brakuje. Ilu znamy tych, którzy poszli w teoretycznie mniejsze koszty i niskie ryzyko wybierając dom murowany, ale specjaliści w teorii, niestety w praktyce pokazali brak odpowiednich umiejętności? Decydując się na współpracę z wyspecjalizowaną firmą, dom szkieletowy można mieć w kilka tygodni, a jego trwałość i precyzja wykonania, staną się bezkonkurencyjne.