O nas Poznaj nas

Łączymy tradycję z nowoczesnością. Uwzględniamy potrzeby tych, którzy nie wyobrażają sobie domu pozbawionego tak ważnego klimatu, atmosfery, ale jednocześnie liczą na rozwiązania przynoszące oszczędności.

B & K Construction

Budownictwo szkieletowe

Nasza firma od lat zajmuje się budową domów w technologii szkieletowej, choć nie tylko. Zdobywane nieustanne doświadczenie i nabywane umiejętności, umacniają naszych klientów w przekonaniu, że budownictwo szkieletowe ma przed sobą świetlaną przyszłość.

Budowane przez nas domy w technologii szkieletowej, są energooszczędne. Zastosowanie materiałów najwyższej jakości i fachowe podejście do każdego etapu realizacji, przynoszą korzyści, w postaci znacznie niższego zapotrzebowania na energię. Poza tym można liczyć na wysokie parametry cieplne. To niejedyne rozwiązania wpływające na oszczędność względem energii, które można zastosować w domach szkieletowych. Ich wybór uzgadniamy indywidualnie z klientami.

Misja

Nowinki technologiczne są dla nas priorytetem

Jesteśmy zespołem fachowców, którzy dysponują profesjonalnymi narzędziami, dla których nowinki technologiczne nie stanowią wyzwania. Pozostajemy na bieżąco z najświeższymi informacjami związanymi z budownictwem szkieletowym.

Projekty wykonane w technologii murowanej, z powodzeniem adaptujemy do technologii szkieletowej. Uwzględniamy niezbędne zmiany, by były zgodne z obowiązującymi wymaganiami, ale i oczekiwaniami klientów. Wdrażamy indywidualne rozwiązania, by zapewnić to, o czym marzą użytkownicy przyszłych domów szkieletowych, a czego nie jest w stanie zaoferować konkurencja.

Gwarancja i Eleastyczność

Zawsze na pierwszy miejscu stawiamy oczekiwania naszych klientów!

Budujemy domy szkieletowe i oddajemy je w takim stanie, na takim etapie realizacji, jakiego życzy sobie klient. Co to oznacza? Jesteśmy w stanie wybudować dom do stanu surowego aż po realizację pod klucz, ale wedle życzenia inwestora, możemy również postawić sam szkielet.

Potrzeby klientów są dla nas równie ważne, co zastosowanie najwyższej jakości materiałów, fachowo przeprowadzone realizacje i nadzór nad każdym etapem budowy domu. Nie idziemy po najmniejszej linii oporu, bo wiemy, że w wymarzonym domu nie ma miejsca na niedociągnięcia. Kreujemy nową rzeczywistość korzystając ze wszystkich zalet budownictwa szkieletowego. Sprawiamy, że nasze realizacje, najpierw przygotowywane w formie projektów, a z czasem przyjmujące realną postać, zapadają w pamięć.